Technologie Biodry

Bez chemických přísad, žádné elektromagnetické emise nebo invazivní stavební zásahy. Technologie je sílou našeho zařízení.

Neinvazivní, ekologický, pro udržitelnou obnovu

Vlhkost je hlavní příčinou poškození ve stavebních konstrukcích. Zařízení Biodry je ideálním řešením pro odstranění problémů způsobených vlhkostí: jeho technologie jednoduše zastaví elektrické rušení ve stěnách a obrátí tok proudu, který dopravuje molekuly vody vhůru do stěn.

Více o zařízení Biodry >>

Jednoduchá a účinná technologie

Technologie Biodry působí na elektrické rušení přítomné ve stěnách, které je generované pohybem podzemních vod, a obrací tok proudu, který přenáší molekuly vody směrem nahoru. Přítomná vlhkost se vrací do půdy zcela přirozeným způsobem, a zaručuje definitivní vysušení stěn. První výsledky jsou viditelné již hodinu a půl po jeho instalaci.

Jak to funguje

Princip fungování technologie Biodry je jednoduchý a je rodzdělen do tří fází.

Krok 1

Příčinou vlhkosti je elektrické rušení generované vlhkou půdou, což zvyšuje kapilární schopnost stěn a favorizuje vzestup vody.
 

Krok 2

Zařízení Biodry po instalaci zachytí přirozený signál a odrazí ho zpět, čímž anuluje přítomné rušení.
 

Krok 3

Po zastavení vzlínání, voda přítomná ve stěnách odchází gravitací a odpařováním až do kompletního vysušení. Na konci tohoto procesu lze obnovit poškozené povrchy.

Chcete vědět, je-li Biodry vhodné řešení pro Vás?

KONTAKTUJTE NÁS

...................................................